Ultimate magazine theme for WordPress.

Diş Hekimliği Sen Ne Kadar Yıprattı, Hadi Bulalım!

0 372

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

0%

Yeni testimize sana nasıl hitap edileceği ile başlayalım!

Peki diş hekimliğinde nerdesin

Birden bir şeye sinirlenip, söylendiğin oluyor mu?

Diş hekimliği hiç bitmeyecek hayatın boyunca kötü hissedeceğini düşünüyor musun

Kendi kendine müzik açıp dans eder misin

Duygusal bir şarkı dinleyip ağlıyor musun

Kendini iyi hissetmek için aktivite yapıyor musun

Diş Hekimliği Sen Ne Kadar Yıprattı, Hadi Bulalım!
İşte tam bir YIKIK

Üzülerek belirtmeliyim ki sizi kaybetmişiz de haberimiz yok. Diş hekimliği gazisi olarak adını sitemizin sayfasına not edebilirim. Yorum yapan yeterli. Şaka şaka... Maalesef durumun içler acısı. Hemen toparlan ve yola koyul. Ayrıca nefes aldığına emin ol. Moralini yerine getirmek için diziler ve filmler izle. Müzik dinle, kitap oku. Yaşamanı istiyorum yani 🙂 Sitemizdeki SOSYAL kategorisi emrinde. Bu ülkenin sizin gibi hekimlere ihtiyacı var. Sakın bizi yalnız bırakma.
Sadece Yaşam Belirtisi Gösteriyorsun

Öncelikle belirtmeliyim ki yaşam belirtisi var. Yani seni diş hekimliği yaralısı olarak anabiliriz. Testin altına yorum yaparsan yaralılarımız köşesine ekleriz seni 🙂 Daha henüz her şey bitmedi. Ama çok da havaya girme. Biraz çaba lazım. Birazcık daha sosyal olman lazım. Her şeyi kafana takma. Arkadaşlarınla muhabbet et, dertleş. Yoksa durum fena! Şu halinle düzelebilir ama 🙂
Eh işte

Şimdi dostum fena değilsin. Yani senden daha kötü sonuçlar alanlar var testte. Yani test sonucun senin için gurur verici olmasa da yakın çevrende daha kötü sonuçları olan insanlar var. Bir nebze iyi durumdasın. Birazcık moralini yerine getirecek aktivite yapmak seni yenileyecektir. Diş hekimliğinin sende bıraktığı yorgunluk azalır ve hatta yenilenirsin. Hastaların seni bekliyor hekim bey! Birazcık gayret lütfen.
Bi'şeyin Yok Senin

Eğer kendini iyi hissetmiyorsan, yıpranmış hissediyorsan sorun yok. Bu sadece bir evham. Teste verdiğin cevaplar neticesinde senin durumunun iyi olduğunu düşünüyorum. Sen daha uzunca bir zaman diş hekimliği görevini layıkıyla yapabilirsin. Aynen böyle devam. Hatta senden bir iyilik istiyorum. Lütfen nasıl bu derece iyi olduğunu yorum olarak yazar mısın. Diğer hekim arkadaşların buna ihtiyacı var.

Share your Results:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.