Kullanım Koşulları Sözleşmesi

Dentikor ile https://dentikor.com sitesine erişmiş durumda olan tarafınız arasında her üyenin ve ziyaretçinin kabul ettiği kuralları içeren bir sözleşme olarak Dentikor’un herhangi bir yolla kullanılmaya başlanması halinde Dentikor ile ziyaretçiler ve kullanıcılar arasında ek protokole gerek kalmadan akdedilmiş sayılır.

Dentikor Genel Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Üyeliğinizin başlangıcıyla birlikte siteden eposta ve sms almayı kabul etmiş sayılırsınız. Malzemelerin eposta adreslerine ulaştırılması sırasındaki gecikmelerden, içeriğindeki değişmelerden, hiç ulaşmamasından dolayı ya da oluşabilecek herhangi bir problemden dolayı Dentikor’un sorumlu olmayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız.

Üçüncü şahıslar tarafından idare edilen Internet sitelerindeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde denetlenmemektedir ve ‘olduğu gibi’ yayınlanmaktadır. Sitedeki bilgilerin güvenirliğine, zamanında olmasına, kesinliğine ve doğruluğuna dair bir garantimiz yoktur ve sayfamızda yayınlanan malzemelerden herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

İlan veren kişilerden kesinlikle ücret almamakla birlikte bununla ilgili gerekli uyarıları kullanıcılara yapıyoruz. İlanlara başvurmak için kullanıcıların üye olmasına gerek yoktur. İş veren veya iş alan arasında biz hiçbir şekilde aracı olmuyoruz. Kimseden ücret ve CV toplamıyoruz. Dentikor İlan bir istihdam bürosu görevi görmez.

Size ulaştırılan epostalarda ve internet sayfasında reklam yayınlanabilir. Üye bilgileriniz sizin zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun içerik, hizmet ve reklamları size ulaştırabilmemiz ve istatistiki raporla oluşturabilmek amacıyla kullanılabilir. Sayfada yayınlanan genel istatistik sonuçları reklam verenlere paylaşılabilir.

Dentikor, uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını elinde tutar. Gerekli durumlarda yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkı her zaman Dentikor da saklıdır.

Eposta adresiniz ve kişisel bilgileriniz izniniz olmadan üçüncü şahsılarla paylaşılamaz ancak resmi makamlardan üyeye yönelik suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi halinde veya üyenin sitenin çalışmasını engelleyecek herhangi bir elektronik sabotaj ve/veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde üyelik bilgilerinizin açıklanma hakkını Dentikor sitesi kendinde saklı tutar.

Üyelikten çıktığınız an sistemdeki kayıtlı bilgileriniz durdurulacaktır, ancak yasal bir takip için geçmişteki kayıtlarınız Dentikor tarafından saklanabilir. Veya kaldırılabilir. Dentikor ara ara veritaban temizliği ile eski verileri silebilir. Yedek alma zorunluluğu taşımaz.

Bireysel Üyeler için verilen ilan verme hizmeti ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Fakat forum bölümü için ücret talep etme hakkına sahiptir, aksi belirtilene kadar ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, Dentikor Üye’nin Siteyi kullanımını engelleyebilir, bu sebeplerle doğabilecek tüm sorumluluk ile 3. kişiler veya yetkili merciler tarafından Dentikor’a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve talepler için Dentikor’un Üye’ye rücu hakkı saklıdır.

Dentikor’da üyelerin yayınladığı forum içerikleri ve ilanlar konusunda dentikor sorumluluk taşımaz. Üyelerin kanuna aykırı veya telifli içerik ihlallerinde doğabilecek her türlü sonuç üyeye aittir. Dentikor bu bağlamda üye bilgilerini hak sahibi kuruma verebilir.

Kullanım Şartları

  • Yanlış, eksik, yanıltıcı, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri ve uygun olmayan fotoğrafları içeren ilanların siteye kaydedilmesi,
  • Başka ilan bilgilerine ulaşma ve kullanma çabaları ile sitenin genel güvenliğini tehdit edici, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek girişimlerde bulunulması,
  • İlan dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam ve pazarlama amaçlı bilgilerin kaydedilmesi,
  • Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi,
  • Kurumlar tarafından ilan yayınlama ve ilan arama fonksiyonlarının sitenin amacı dışında kullanılması,
  • Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması,
  • Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin sitenin amacı dışında kullanımı veya üçüncü kişi / ve kuruluşlarla paylaşılması.
  • Üye hesaplarının yetkisi olmayanlar tarafından kullanıldığını veya şifrelerinin başkalarının eline geçtiğini öğrendiklerinde bu durumu derhal hemen Dentikor’a bildirmeyi,

Dentikor’un Üyelerin şifrelerinin, Üyelik hesaplarının, kullanıcı adlarının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamayacağını kabul ve taahhüt eder.

İçerik Kullanımı

Dentikor’ un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya Dentikor’ un haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Üye, Siteyi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve Dentikor’un Siteye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Üye’ye aittir.

Dentikor’un Sorumlulukları

Dentikor, site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz.
Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat Dentikor’a aittir.

İlanını sitede bulunduran kullanıcı;ilanında bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.

Dentikor bir işveren değildir. Aracılık veya komisyonculuk yapmaz. Ne iş verenden ne de iş arayandan ücret talep etmez. İstihdam bürosu gibi davranmaz. CV toplamaz. S

itede yer alan ilanlar Dentikor’un sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen ziyaretçi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

Dentikor, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

Bu anlaşma, Dentikor tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Anlaşmanın son bulması halinde, Dentikor ’ a erişme yetkiniz kalkacaktır.

Dentikor den bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumluluklarınız devam edecektir.

Bu anlaşmayı siteyi ziyaret ettiğiniz an itibariyle başladığını kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca siteye üye olan her kullanıcı bu sözleşme ile birlikte Gizlilik politikasını da kabul etmiş sayılır.