Ultimate magazine theme for WordPress.
FORUM KURALLARI OKU...
 
Notifications
Clear all

[Sabit] FORUM KURALLARI OKU!  

  RSS
dentikor
(@dentikor)
Üye Yönetici

1-Forum dahilinde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası temel ilkelerine aykırı olan söz, cümle ve
siyasi simgeler içeren veya genel ahlaka aykırı kullanıcı ismi , kullanıcı resmi veya mesajlar kesinlikle yasaktır. Buna uymamakta ısrar eden üyelerin üyelikleri ve mesajları silinecektir.
2-Forumun daha düzenli ve daha faydalı olması açısından lütfen açacağınız başlıkları ''uygun'' ana başlık altında açmaya özen gösteriniz.
3-Sitemiz üyelerine forum içinde veya özel mesaj yoluyla hakaret ve küfür etmek ya da ima edecek yazılar yazmak, rahatsız etmek yasaktır. Bu davranışlarda bulunan üyelerin üyelikleri silinecektir.
Bu tip davranışlara maruz kalan üyeler lütfen bu tür şikayetlerinizi yönetimin mail adresine bildiriniz!
4-Bu sitede herhangi bir nedenden dolayı üyelere, 3.şahıslara, diğer mesleklere, kurumlara hakaret içeren, rencide edici, küçük düşürücü mesaj, fotoğraf ve benzeri mesajlar yazılamaz. Bunları yapan üyenin üyeliği sonlandırılır.
5-Yeni bir başlık açmadan önce arama butonunu kullanarak o başlığın daha önce forumda yer alıp almadığını kontrol ediniz.
Aynı içeriğe sahip olan başlıklar gerekçe belirtilerek kısa bir süre kilitlenecek daha sonra silinecektir.
6-Kurallara aykırı veya rahatsız edici , hakaret içeren başlıkları veya mesajları ayrı bir başlık açarak değil yönetime mail atarak bildiriniz.
7-Yazılan bu kuralların tüm site üyeleri ve yeni üye olan kişilerin okuduğu kabul edilmektedir. Bu nedenle kuralları okumamış olmak, kurallara uymamak için bahane sayılamaz.
8-Forum moderatorleri gerekli gördükleri müdahaleleri yapma hakkına sahiptir.
9-Forum içindeki başlıklar, yazılar ya da Dentikor Yönetim uygulamaları ile ilgili şikayetleri genel olarak başlık açarak değil direk olarak moderatörlere yapılmalıdır.
Bu şekilde açılan başlıkların kilitlenmesi yönetimin tasarrufundadır.
10-İkili tartışmalar kesinlikle genele taşınmayacak konu hakkında varsa bir şikayet moderatörlere bildirilecektir.
11-Çok sayıda paramedikal başlık açmak, herhangi bir başlığa sürekli “güncel,up.. vb” mesajlarla flood yapmak,ve bu şekilde anasayfadaki son forum konularını meşgul edenler uyarılırlar , uyarılara uyulmadığı takdirde 1 haftalık siteden ban cezası alırlar.
12-Kişilere ait özel mesajlar hiç bir şekilde genel forumlarda paylaşılamaz.
Kişiye özel başlık açmak yasaktır.
13-Dil, din, mezhep ayrımı içeren yazılar uyarı yapılmaksızın silinir.
14-Üyeler profil imzalarında dentikor yönetiminden izin alınmaksızın başka sitelerin reklamını içeren link, bannerlar koyulamaz. Uyarı yapılmaksızın link ve bannerlar kaldırılır. tekrarı durmunda üyeliği sonlandırılır.
15-Film, video ve mp3 download linki paylaşımı kesinlikle yapılamaz. Yapanlar uyarıldıktan sonra paylaşımları silinir. Israrla paylaşım linki yayınlayan üyenin üyeliği durdurulur. .
16-Toplu mesajlarını sildirmek isteyenlerin mesajlarının silinmesi konusunda talepleri kesinlikle kabul edilmeyecektir.
17-Forumlarda siyasi başlıklara kesinlikle izin verilmemektedir. Bu kurala uymayan başlıklar uyarı yapılmaksızın silinir. Üye uyarıldıktan sonra siyasi içerikli başlıklar açmaya devam ederse üyeliği silinir.

DENTİKOR YÖNETİMİ

Bu konu 6 ay önce tarafından dentikor tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Nisan 2020 12:09
Share: